Türkiye Blueberry

İptal ve İade Koşulları

29188 sayılı ve 27.11.2014 tarihli Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren “Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği”nde belirtildiği üzere “Yiyecek ve içecek gibi günlük tüketim maddelerinin, satıcının düzenli teslimatları çerçevesinde tüketicinin meskenine veya işyerine götürülmesine” ilişkin Mesafeli Sözleşmelerde cayma hakkı bulunmamaktadır.

Tadını ve kalitesini beğenmediğiniz, kargoda ambalajı bozulmuş, son kullanma tarihi geçmiş ürünleri, teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde - son kullanma tarihi geçmeden iade edebilirsiniz.

Ürün turkiyeblueberry.com’a gönderilmeden önce iade nedeni, iade edilmek istenen ürün bilgisi ve ürün görseli, info@turkiyeblueberry.com adresine mail olarak gönderilmelidir.

İade için, satın aldığınız ürünün tahrip edilmemiş, kullanılmamış veya bozulmamış olması gerekmektedir.

Satın aldığınız üründe veya ürün ambalajında herhangi bir bozulma, açılma, kırılma, yırtılma, eksiklik ve sair hallerin tespiti halinde ürün iadesi kesinlikle kabul edilmemektedir.

İade edilecek ürünlerin mutlaka ürün faturasının orijinali ile birlikte teslimi gerekmektedir.

İadesi yapılacak ürünler turkiyeblueberry.com’un çalıştığı kargo şirketleri aracılığı ile tarafımıza ulaştırılmalıdır.

Özel Kargo Firması ile yapılan gönderilerde, taşıma sırasında paketin zarar görmesi durumunda zarar turkiyeblueberry.com tarafından telafi edilir. Zarar görmüş paket durumunda;

Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak teslimatçı firmaya tutanak tutturulmalıdır.

Eğer teslimatçı firma yetkilisi paketin hasarlı olmadığını düşünüyorsa, paketin açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız vardır.

Paket tarafınızdan teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layığıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır.

Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise durum, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda tarafımıza bildirilmelidir. En kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimatın gerçekleşmesi tarafımızdan sağlayacaktır.

Yukarıda belirtilen koşulları taşımayan ürün iadeleri kesinlikle kabul edilmemektedir.

İade işleminiz onaylandıktan sonra; ‘Kredi Kartı’ ile gerçekleştirilen siparişlerinizin ücret iadesi, siparişte kullandığınız kredi kartına yapılmaktadır. İade ödemenizin kartınıza yansıması bankaların işlem sürelerine göre farklılık gösterebilmekle birlikte en fazla 10 iş günü içerisinde ödediğiniz tutar kartınıza iade edilecektir.

turkiyeblueberry.com’dan satın aldığınız ürünlerin tümü firmamız garantisi altındadır.

Size teslim edilen ürünler ile ilgili herhangi bir probleminiz durumunda info@turkiyeblueberry.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Siparişinizle ilgili her tür iletişiminizde mutlaka sipariş numaranızı bildiriniz.